Офіційно названо власників колишньої колонії на Хуторівці (фото)

 

Міський голова Львова офіційно оприлюднив імена власників території колишньої виправної колонії № 48 на вулиці Хуторівка. Про це він написав у “Telegram”-каналі.

“Сьогодні вже офіційно можемо сказати, що компанія “SoftServe” стала власником території колишньої виправної колонії на Хуторівці. Це одна з найкращих новин, які ми отримали цього тижня. Всі хвилювались, адже на аукціоні змагались будівельні компанії. Але я радий, що саме ця компанія подала найкращу цінову пропозицію. Знаю амбіції Soft Serve, який хоче облаштувати тут новий простір, школу, садочок, спортивну інфраструктуру, а також офісний центр. Все це будуватиметься після проведення міжнародного архітектурного конкурсу”, — написав Андрій Садовий.

Нагадаємо, угода виявилася другим найбільшим продажем держмайна, починаючи з літа 2020 року, коли київський готель “Дніпро” вдалося реалізувати за 1,1 млрд гривень. Прибуток від продажу колишньої Львівської колонії перевищує весь дохід держави від приватизації у 2018 році.

Загальний дохід від кампанії з приватизації у 2020 році склав понад 3 млрд гривень, що перевищує показник 2018 року в 8 разів.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!