Петиція про кастрацію педофілів набрала необхідну кількість голосів

Опубліковано 23 Червня 2019 о 10:40

Розміщену на сайті Верховної Ради петицію за посилення покарання педофілів і застосування щодо них хімічної кастрації підписали майже 28 тисяч осіб при 25 тисяч необхідних. Про це повідомляє “Вісник”.

Петицію опублікували 27 травня. Її автор — юрист-кримінолог Ганна Маляр. Серед співавторів документа — заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін.

У тексті зазначається, що хімічна кастрація — це введення медичних препаратів в організм людини, які знижують статевий потяг і діють впродовж визначеного часу. Саме такий метод застосовують в США, Великобританії, Німеччини, Польщі, Чехії, Південній Кореї, Аргентині, Росії, Казахстані.

На думку авторів петиції, хімічну кастрацію повинні застосовувати у відношенні тих, хто вчинив особливо тяжкий злочин проти дитини і має поставлений діагноз.

Законопроект передбачає створення Єдиного реєстру осіб, засуджених за статеві злочини стосовно дітей — мета реєстру — не допустити таких людей до роботи з дітьми, посилення відповідальності за статеві злочини проти дітей і застосування хімічної кастрації.

“Це не покарання, а добровільний захід медичного характеру, передбачений для осіб, які здійснили особливо тяжкий статевий злочин проти дитини; мають поставлений психіатрами діагноз — педофілія. Хімічна кастрація — це введення медичних препаратів в організм людини, які знижують статевий потяг і діють протягом певного часу”, — сказано в тексті петиції.

“Звертаємося до народних депутатів. Зволікання з прийняттям законопроекту № 6607 має дуже високу ціну — покалічені життя дітей. Хіба це не привід об’єднатися всім, незалежно від політичних поглядів, і захистити наших дітей”, — підсумували автори петиції.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM