Під час втечі, зловмисник заліз на дерево, щоб заховатись від патрульних: вночі у Львові ловили трьох злодіїв (фото)

Сьогодні, 7 листопада, вночі, під час патрулювання у Залізничному районі міста Львова, інспектори 4 батальйону отримали інформацію, що впродовж 10 хвилин, біля головного залізничного вокзалу, трапився розбій. Троє чоловіків напали на заявника та забрали у нього грошові кошти у розмірі сто доларів США та двісті злотих. Також, потерпілий розповів, що в одного з них був пістолет, яким той погрожував.

Екіпажі патрульної поліції почали перевіряти територію навколо місця події та обстежувати прилеглі вулиці. Один з патрульних виявив трьох чоловіків, які підходили під орієнтування. Коли вони побачили службовий автомобіль поліції, почали тікати.

Одного з них наздогнали, ним виявився 31-річний мешканець іншої області, який вже раніше притягувався до кримінальної відповідальності за шахрайство. При собі у нього були гроші, які ймовірно належать потерпілому.

Інший екіпаж поліції продовжив пошуки ще двох зловмисників. Неподалік, на вулиці Городоцькій, патрульні побачили чоловіка, який виліз на дерево та спробував заховатися за гілками. Його попросили злізти. 27-річний громадянин іншої області підходив під опис, який надав заявник.

Згодом, патрульні виявили третього втікача — 24-річного мешканця Львівської області. Потерпілий впізнав всіх трьох та підтвердив, що саме вони напали на нього.

Справу передали слідчим Залізничного відділу поліції.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!