Поціновувачів екстриму застерігають щодо селфі-розваг у каналізаційному колекторі Полтви

Впродовж жовтня–листопада цього року, почастішали випадки самовільного проникнення громадян у каналізаційний колектор Полтви.  Про це повідомляє leopolis.news, попередньо зсилаючись на ЛМКП «Львівводоканал».

Працівники згаданого підприємства стривожені: мало того, що упродовж останнього місяця стало таким собі трендом проникати у каналізацію Полтви, ще й зросла кількість охочих «пошарпати собі нерви» через поширення в соціальних мережах «дослідження колектора».

Відтак, ЛМКП «Львівводоканал» офіційно попереджає, що каналізаційні мережі, відповідно до законодавства, відносяться до об’єктів критичної інфраструктури, є в переліку режимних стратегічних об’єктів, які охороняються законом. Перебувати на режимних об’єктах підприємства без спеціальних дозволів категорично заборонено, інформує пресслужба ЛМР.

«Повітря у колекторі містить сірководень та інші не менш небезпечні гази. Перебування у колекторі без засобів спецзахисту може призвести до втрати свідомості й реальної небезпеки для життя і здоров’я. А якщо станеться нещасний випадок, медики не зможуть оперативно надати допомогу через важкодоступність місця події», — застерігають у службі каналізаційного господарства підприємства.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!