Поїхав на роботу і не повернувся: на Львівщині розшукують зниклого чоловіка (фото)

 

Відділенням поліції № 2 Золочівського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області встановлюється місце знаходження 36-річного чоловіка, Бикова Віктора Миколайовича. Про це інформує очільник “Варта1” Ігор Зінкевич.

“Мешканець села Куткір (хутір Марушка), Золочівського району, Львівської області, 1985 р. н., який 19.04.2021, о 05:30 годин, поїхав на роботу у м. Винники, де мав працювати до 20:00 год. Близько 21:00 години, у телефонній розмові із своєю матір’ю повідомив, що знаходиться у м. Львові, біля станції «Підзамче», звідки електропоїздом збирається їхати додому, однак додому так і не повернувся, місцезнаходження його невідоме”, — йдеться у повідомленні.

 

Прикмети: ріст 170 см, кремезної тілобудови, волосся чорного кольору, має лобні залисини. Особливі прикмети відсутні.

Був одягнений: куртка синього кольору, джинси синього кольору, сорочка в клітинку синього кольору, кашкет чорного кольору.
При собі мав: мобільний телефон.

Всім кому що-небудь відомо про розшукувану людину і її можливе місце перебування просимо терміново повідомити у відділення поліції № 2 Золочівського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області за телефонами: 0(264) 2-16-38, 0679463423.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!