Реконструкція вулиці Миколайчука: до кінця серпня обіцяють облаштувати дорогу (фото)

У Львові триває капітальний ремонт доріг. Зокрема, продовжуються роботи з реконструкції вул. Миколайчука — від вул. Пилипа Орлика до в’їзду на Голосківський цвинтар, які розпочалися у липні минулого року.

У рамках ремонтних робіт на вул. Миколайчука буде проведено реконструкцію усіх інженерних мереж, облаштовано нове дорожнє покриття, тротуари, якісне освітлення.

Як повідомили у пресслужбі Львівської міської ради, завершення робіт заплановане на кінець серпня цього року.

Станом на сьогодні, підрядник влаштував дорожнє полотно та асфальтобетонне покриття вулиці та тротуарів довжиною 1450 м п., а також основу (пісок, щебінь) довжиною 1550 м п., облаштував інженерні мережі дощової каналізації: діаметром 1200 мм, 1000 мм та 800 мм у повному обсязі, виконує облаштування мережі зовнішнього освітлення — прокладання кабелів та футлярів для кабелів, виконується благоустрій території.

«Об’єкт складний. Проте, на сьогодні вже можна спостерігати контури дороги, контури хідників, інтенсивно працюємо над встановленням освітлення. Тобто залишається доробити незначну частину дороги, щоб здати її в експлуатацію.

Проект передбачав прокладання колектора діаметром від 1200 мм до 800 мм протяжністю 1600 м. Глибина залягання колектора в окремих місцях, через нерівний рельєф, — до 13 м. Та на сьогодні колектор збудований, дощоприймачі збудовані, дорожнє полотно постелено на 50 %. Залишається нанести кінцевий шар асфальту, зробити освітлення і благоустрій”, — розповів Василь Хаврак, голова правління ПАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління № 1»

Завдяки облаштуванню дороги на вул. Миколайчука, як зазначає Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, вдасться забезпечити якісну транспортну інфраструктуру до Голосківського кладовища.

«Що дає ця дорога? Найперше — цієї дороги взагалі не було, тут була ґрунтова дорога, і коли падав дощ, то люди йшли по болоті. Друге — облаштування цієї дороги дає можливість розбудови цього мікрорайону. Адже, якщо є дорога, то розбудовується і інфраструктура довкола. Також будівництво цієї дороги дозволить з’єднати вул. Миколайчука з смт Брюховичі. А це неабиякий плюс для автомобілістів, коли буде альтернативний проїзд.

На цій дорозі буде дві зупинки. Плануємо, що сюди буде курсувати тролейбус з автономним ходом та будуть облаштовані велодоріжки.

Зараз роботи на вул. Миколайчука підрядник проводить у двох напрямках. Перший — облаштування дороги до початку Голосківського цвинтаря, де буде розворотне кільце. Другий напрямок — це облаштування проходу на цвинтар знизу цвинтаря. Тобто, люди зможуть заходити на цвинтар з двох сторін, як їм зручніше”, — повідомила посадовиця.

Нагадаємо, на час ремонтних робіт перекрито рух транспорту на вул. Миколайчука, на ділянці від вул. Миколайчука, 15а до вул. Миколайчука, 30.

Додамо, що проект реконструкції вулиці І. Миколайчука, від вул. Пилипа Орлика до в’їзду на Голосківський цвинтар, розроблено у 2017 році. Робочий проект пройшов комплексну державну експертизу та затверджений у встановленому порядку.

Кошторисна вартість об’єкта — 93 млн 240 тис грн, у тому числі будівельних робіт — 75 млн 738 тис грн.

Довжина проектованої ділянки — 1674,1 м.

Площа дорожнього покриття — 16,5 тис. м2.

Площа тротуарів, в т. ч. технічного — 4,4 тис. м2.

У ході капітального ремонту передбачено:

  • реконструкцію каналізаційних мереж 1,27 км,
  • роботи щодо електромереж,
  • роботи щодо газових мереж,
  • влаштування електроосвітлення 1,7 км,
  • прокладання тролейбусної лінії.

Роботи виконує підрядна організація — ПрАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління № 1».

Фото: Роман Балук, ЛМР

 

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!