Стало відомо, хто обійме посаду голови Закарпатської ОДА — джерело

Сьогодні, 29 січня, на закритому засіданні Кабінету Міністрів розглянули призначення нового очільника Закарпатської ОДА. Преси на цьому засіданні немає.

Інформацію на своєму “Telegram”-каналі оприлюднив Віталій Глагола. За його словами, преси на засіданні вже традиційно немає.

“Один із присутніх міністрів поділився зі мною цікавою інформацією: одне із питань порядку денного — новий «губернатор» для Закарпаття”, — зазначив журналіст.

“Це — Микита Юрійович Михайлюк. Гугл про нового очільника Закарпаття нічого не знає. Але мій агент на закритому засіданні уряду — має більше інфо. Ексклюзивно для мої підписників у телеграмі;)

Сам родом із Полтави, йому 38 років, спеціалізація — правознавство.
У 1998–2003 навчався у Національній академії Служби безпеки України. Спрямування — оперативна діяльність.

Із травня 2019 року і по сьогодні — Генеральний директор ТОВ «Розумні добрива» у місті Київ.

Із 2013-го. І по сьогодні Радник директора “UK Granis” у Лондоні та керівник проектів у аграрному секторі Азійсько-Тихокенського регіону.

Крім того, 5 років працював у Центральному апараті служби безпеки України

Що ж — чекаємо закінчення сьогоднішнього засідання Уряду”, — йдеться в повідомленні.

Пізніше Глагола додав: “Є новий голова Закарпатської ОДА! За інформацією мого джерела в Уряді — щойно кабмін схвалив призначення 38-річного Микити Михайлюка керівником Закарпатської ОДА. Звісно, ще має бути Указ Президента про його призначення. Але це вже технічне питання”.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!