Степанов назвав “найкращий спосіб” подолання збільшення кількості хворих на COVID-19

З точки зору епідеміології, найкращий спосіб боротьби з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 є повний жорсткий локдаун на 2–3 тижні. Про це під час брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає “УНН”.

“З точки зору епідеміології, введення жорсткого карантину і розірвання повністю будь-якого ланцюга передачі коронавірусної хвороби, тобто зведення практично до нуля контактування між людьми — це найкращий спосіб, з точки зору епідеміології, для зменшення захворюваності на COVID-19. Ну, практично її можна звести до нуля. Це зрозуміло… якщо люди просто знаходяться вдома, ні з ким не контактують (а інфекція передається повітряно-крапельним шляхом), то у такому випадку зрозуміло, що немає захворюваності — якщо (локдаун — ред.) вводиться на два-три тижні”, — заявив він.

Читайте також:   У Львові біля церкви помер чоловік (фото 18+, відео)

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що про повне закриття на карантин можна говорити, якщо заповненість ліжок по Україні перейде за позначку 70 %.

Також міністр зазначив, що з іншого боку МОЗ має рахуватися з можливостями країни та економічними наслідками локдауну.

Нагадаємо, в Україні на 8 годину 27 листопада зафіксовано вже 693 тисячі випадків коронавірусної хвороби COVID-19, приріст за добу — вперше понад 16 тисяч, антирекорд для країни.

Додамо, що глава Міністерства охорони здоров’я заявив, що про введення “локдауну” українців попередять за 7–10 днів.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!