Столичний суд притягнув до відповідальності батьків 9-класника за цькування дівчинки

 

Оболонський районний суд міста Києва визнав винним 9-класника за статтею 1734 Кодексу України про адміністративні #правопорушення «Булінг (цькування) учасника освітнього процесу» і призначив його батькам штраф у розмірі 3400 грн та стягнення судових витрат у розмірі 454 грн. Про це на сторінці громадської організації «Батьки SOS» у фейсбуці написала Олена Шацева, мама учня, якого цькував дев’ятикласник, пише “Всеосвіта”.

“Я здобула перемогу в суді над учнем 9-А класу. І при тому, що цей хлопець стоїть на обліку в школі з 2017 року й ображає багатьох дітей школи, не знайшлося жодного свідка у справі. Батьки інших дітей просто боялися помсти й ніхто мене не підтримав. Хоча в матеріалах справи було багато фактів і прізвищ дітей, які постраждали від нього фізично. Але всі відвернулися”, — написала Олена Шацева.

Також, за словами мами постраждалої, на батьків булера чекає ще 2 штрафи від різних служб за невиконання батьківських обов’язків у сумі від 850 до 1700 грн. Це все е буде занесено до особової справи й при повторному зверненні штрафи будуть у 2 рази більшими, а покарання значно серйозніше.

А для того, аби інші батьки, чиїх дітей цькують у школі, знали як потрібно діяти в таких ситуаціях, мама поділилася власним досвідом, адже в суді вона самостійно захищала права своєї дитини.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!