Стріляли по вікнах, кидали газові гранати: у Миколаєві озброєні молодики напали на найбільший ринок. Поліція пішли на штурм будівлі (ВІДЕО)

На найбільшому ринку Миколаєва сталася стрілянина, кидання гранат та поліцейський штурм. О 7 ранку, коли там не було ані продавців, ані покупців, на територію увірвалися 15 озброєних молодиків та оточили будівлю адміністрації ринку.

Троє її охоронців зачинилися всередині. Тоді нападники почали стріляти по вікнах і кинули в приміщення газові гранати, виламали ґрати і прорвалися всередину, передає УНІАН.

Невідомі викрали 300 тисяч гривень з каси й побили охоронців. Та ті встигли викликати поліцію. Прибуло чотири екіпажі патрульних. Щоб звільнити людей, поліцейські пішли на штурм будівлі. Усіх нападників затримали. 

Двоє охоронців та один поліцейський у лікарні. Адміністрація ринку каже, що це була спроба захоплення ринку колишніми власниками. 

“Усі чоловіки з різних областей України і пояснити, чому вони зараз перебувають тут і що тут відбувалося, поки що відмовляються”, – каже речник управління НП в Миколаївській області Інна Парфьонова.

 

 

Posted in Кримінал, НОВИНИ
Çàãðóçêà...