Суд скасував пережеребкування партій: вибори таки відбудуться

Опубліковано 8 Липня 2019 о 13:34

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного суду задовольнив апеляцію Центральної виборчої комісії та скасував рішення Шостого апеляційного адмінсуду про повторне жеребкування партій. Про це пише “Українська правда”, з посиланням на сторінку секретаря ЦВК Наталії Бернацької.

Наталя Бернацьканаписала: “Все ж таки є справедливість! Ми виграли Верховний! Виборам 21 липня бути! P.S. Давно я так не хвилювалася”.

Рішення суд виніс 8 липня.

Прес-служба Касаційного адміністративного суду у коментарі “Українській правді”зазначила, що  “Постанова про скасування судового рішення від 8 липня. Апеляційні скарги ЦВК, політичних партій “Слуга народу”, “Сила і честь”, “Опозиційний блок” — задовольнити. Рішення Шостого апеляційного адміністративного суду від 4 липня 2019 року скасоване”.

Відповідно, 21 липня в Україні мають відбутися вибори до Верховної Ради. На момент судового рішення про пережеребкування ЦВК уже видрукувала фактично 5 мільйонів 200 бюлетенів, зупинка цього процесу і проведення нового жеребкування, за словами голови ЦВК Тетяни Сліпачук, могли призвести до зриву виборів.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM