У лікарнях Львова облаштували 10 стаціонарних пунктів вакцинації (фото)

Львівщина готова до вакцинації від коронавірусу. Сформовано 10 мобільних бригад та облаштовано 10 стаціонарних пунктів імунізації на базі закладів первинної медичної допомоги. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради. 

Також місто передбачило виплати для медиків, які залучені до процесу вакцинації. Один із таких пунктів щеплення знаходиться у 2-гій міській поліклініці.

“Ми у Львові маємо 10 таких пунктів. Мобільні бригади закріплені за нашими лікарнями, і по кожній лікарні, в першу чергу, будуть вакцинувати тих, хто працює з хворими на COVID. Цей пункт буде залучений для вакцинації мешканців Львова. Починаємо з людей старшого віку, з 80+. Очікуємо, що на початку березня перші вакцини вже будуть у Львові й ми розпочнемо процес вакцинації”, — розповів Андрій Садовий.

У Львові вакцина буде складуватись у Брюховичах, там є спеціально обладнаний медичний склад, де є умови для наднизьких температур, які потрібно для певного виду вакцин. Сама вакцина буде безплатною. За попередніми даними, на Львівську область має надійти 42 тисячі доз вакцини.

«Всі на етапі готовності. На базі кожного поліклінічного закладу, який надає первинну допомогу, є мобільні бригади — їх 10, і є 10 стаціонарних пунктів щеплення. Тому що мобільні бригади будуть щепити на тимчасових пунктах щеплення, а на стаціонарних — відбуватиметься другий етап вакцинації, який, за рекомендацією міністерства, все-таки буде збігатися з першим етапом вакцинації”, — йдеться у повідомленні.

Кожен такий стаціонарний пункт має три ізольовані зони: для очікування, безпосередньо щеплення й перебування після процедури. Вхід та вихід сюди — окремі.

Фото: ЛМР

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!