У Луцьку хлопець впіймав немовля, яке випало з 5 поверху багатоповерхівки (відео, фото)

Опубліковано 19 Липня 2019 о 12:39

Лучанин Назар Бондарук, впіймав немовля, яке випало з 5 поверху луцької багатоповерхівки, каже, що єдине, про що думав у той момент, як врятувати дитину. Про це йдеться у сюжеті “Волинських новин”.

11-місячного Дем’янка, який, 13 липня, випав з вікна, впіймали перехожі. Мама Юлія Рогак розповідала, що відвернулася лише на мить, як дитина опинилася за вікном.

Нагадаємо, що на вулиці Ніла Хасевича, у Луцьку, дитина випала з вікна багатоповерхівки. Інцидент підтвердили у прес-службі сектору комунікації поліції Волині. Дитину госпіталізували в обласну дитячу клінічну лікарню. Відомості за цим фактом зареєстрували в журналі заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.

Як з’ясувалось, від смерті дитину врятували двоє небайдужих перехожих.

Фото: Назар Бондарук, “Волинські новини”

«Ми на місці виявились випадково. Я з дружиною приїхав з магазину, поставив машину. І тут почув жіночий крик: «Дитина! Дитина!». Подивився на жінку, яка кричала, і відразу вгору — побачив дитину, що висить на 3 поверсі. Я зразу все кинув, побіг», — каже Назар у сюжеті.

Та додає, що єдине, про що він тоді думав — як врятувати дитинці життя.

«Моя голова ніби очистилась і думка була лише одна — врятувати. Добре, що був не сам, а зі мною був ще один хлопець, який мені дуже допоміг. Сам би я не впорався. Та кожен би так зробив. Були ще поряд інші хлопці, але, думаю, може в них шок був, правильно не зреагували. Бо це була справа буквально кількох секунд. Добре, що встиг добігти. Тільки добігаємо, зразу дитинка зривається. Другий чоловік ліг з однієї сторони на шифер, а я став знизу на 1 поверсі, наставив руки. Я зловив за голову, бо дитина летіла головою донизу, а чоловік спіймав за решту тіла. Зловили і взяли відразу за ручки. Хлопчик летів якраз на дашок, що закриває підвальні отвори з вікнами.

Як дитина падала з п’ятого поверху я не бачив, побачив вже тоді, коли вона зачепилася за сушарку для білизни навпроти вікна третього поверху. Хлопчик зачепився об шнурки, вони були в нього під пахвами, пощастило, що так руками вдалося йому затриматися.

Я почав одразу бігти, і в той момент думав, що за будь-що, усіма силами та стараннями, я просто його зловлю, навіть думки не було, що не вдасться. Як підбігав, то думав, що руками ловити чи самому лягати на низ. А тут саме спохватився ще один хлопець, він теж підбіг. А четверо рук, то не двоє. Той хлопець одразу ліг на дашок, я коліном сперся і витягнув руки. Дитинка була якраз над гостряком дашка. Коли зірвався хлопчик з третього поверху, то раз перекрутився, я думав, аби хоч не вдарився об підвіконник другого поверху. На щастя, якось так мимо пройшло, хоча дуже поряд, і нам на руки впав», — розповідає рятівник.

Дружина Назара Бондарука Ілона додає, як тільки чоловік побіг за дитиною, відразу зателефонувала у швидку.

Сама ж мама хлопчика Юлія Рогак розповідає, що дитина гралася біля неї на коврі іграшками, а вона відвернулася на хвилину.

«Я домила останню тарілку, і дивлюся, що його немає. Почала гукати, стою в шоці, чую люди знизу кричать, було страшно заглядати. Дивлюся, а він на руках у двох чоловіків», — пояснює мама.

Жінка додає, що щиро вдячна рятівникам сина, які стали його янголами-охоронцями, адже, за збігом обставин, хлопчика врятували 13 липня, а 14 липня у нього День ангела.

«Від щирого серця дякую цим мужнім чоловікам, що врятували мого сина. До кінця життя буду їм вдячна», — каже Юлія.

Як розповідав раніше завідувач гнійного хірургічного дитячого відділення Валентин Мартинюк, коли привезли хлопчика, то у нього був шоковий стан, забій органів грудної клітки і черевної порожнини, множинні садна голови, обличчя, тулуба. Зараз стан дитини наближений до задовільного. Хлопчика перевели з реанімації у стаціонар через два дні. У медзакладі дитина буде впродовж тижня і поїде додому.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM