У «Львівелектротрансі» – новий керівник: що відомо?

Опубліковано 12 Липня 2019 о 14:48

За півтора роки у комунального підприємства п’ять раз змінювалося керівництво, проте про причини кадрових ротацій у Львівській міській раді не повідомляли. На сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» Первинна профспілкова організація ЛКП «Львівелектротранс» Конфедерації вільних профспілок Львівщини повідомила про те, що виконуючим обов’язки директора «Львівелектротрансу» став Андрій Михайлович Свищо.

Ця інформація збігається із даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Міністерства юстиції України. Про кадрову ротацію прес-служба Львівської міської ради на даний момент не повідомляла.

Протягом останніх півтора року в «Львівелектротрансі» змінилося вже п’ять керівників.

Наводимо короткий перелік:

З січня 2016 по грудень 2017 року ЛКП «Львівелектротранс» очолював Михайло Сидорович, який до того працював директором ЛК АТП №1 (влітку 2017 року його обов’язки деякий час виконував нинішній заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий).

У січні–листопаді 2018 року «Львівелектротрансом» керував колишній очільник ЛКП «Львівавтодор» Олег Ігорович Береза.

З листопада 2018 по березень 2019 року «Львівелектротрансом» керував Вячеслав Кокошко, який до того був заступником директора «Львівелектротрансу» з економіки.

В березні 2019 року виконувачем обов’язків директора ЛКП «Львівелектротранс» став головний інженер підприємства Володимир Ковалів.

Зараз, як стало відомо, виконуючим обов’язки директора «Львівелектротрансу» став Андрій Михайлович Свищо.

«Варта1» вдалося відшукати декларацію Андія Михайловича Свищо про доходи за 2016 рік, яку він 22 грудня 2017 році подавав у Львівську обласну державну адміністрацію, де претендував на посаду директора департаменту.

В декларації зазначається, що Андрій Свищо мешкає у селі Сокільники, Пустомитівського району Львівської області. Тут він має земельну ділянку площею 745 квадратних метрів, якою володіє у ролі співвласника. Також йому із членами родини належить житловий будинок площею 486 квадратних метрів. Має жінку і двох дітей.

Відповідно до заповненої паном Свищо декларації, в його власності немає транспортних засобів, цінних паперів, корпоративних прав. Окрім того, протягом 2016 року він не отримував жодних доходів, а також не був засновником чи керівником підприємств чи громадських об’єднань.

У той же час, у системі «Youcontrol.com.ua» зазначається, що станом на 2016 рік Андрій Михайлович Свищо був головою комісії із припинення діяльності ПП «Торговий дім», яке було зареєстроване у Жовківському районі Львівської області.

У цій же системі є інформація про те, що громадянин Свищо Андрій Михайлович у листопаді 2018 року обіймав посаду керівника підприємства ПП «Євротрейд» у Львові. Це підприємство займається гуртовою торгівлею будівельними матеріалами і зареєстроване на вулиці Кордуби 6.

Окрім того, разом із громадянами Папайло Михайлом Васильовичем та Якимиком Іваном Павловичем, нинішній керманич «Львівелектротрансу» є співзасновником громадської організації «Джерело-1», яка зареєстрована у Сокільниках іще у 2008 році.

Також «Варта1» стало відомо, що посаду виконавчого директора ЛКП «Львівелектротранс» навесні зайняв Сергій Валерійович Кошель. Зауважимо, що до 2017 року такої посади у керівництві ЛКП «Львівелектротранс» не існувало.

Декларацію Сергія Кошеля теж вдалося відшукати, її він заповнив, як кандидат на посаду виконавчого директора і подав 29 березня 2019 року. Відповідно до неї, Сергій Кошель проживає у Львові. Інформації про членів своєї родини він не подав. Так само у декларації немає відомостей ні про об’єкти нерухомості, ні про інше цінне майно. Як грошові активи Сергій Кошель зазначив 40000 тисяч американських доларів готівкою.

Жодних доходів у 2018 році Сергій Кошель не отримав, відомостей про свою роботу в минулому році не подав.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM