У львівському аеропорту людей три години не випускали з літака

Сьогодні, 19 травня, стало відомо про те, що рейс BKV 2169 “Львів–Анталія” (Туреччина) так і не вилетів зі Львова. Більше того — туристів закрили у літаку.

Про це “4studio” телефоном повідомили пасажири.

Спершу рейс мав вилетіти в напрямку Туреччини, вчора о 15:10 год., далі рейс двічі переносили: на 20:00 год. та 05:30 год.

Сьогодні вранці, 145 пасажирів рейсу врешті пройшли весь необхідний контроль та зайняли місця у літаку, проте, вилетіти поки що їм нікуди так і не вдалось.

“Нас три години не випускали з літака, закрили і все. Спочатку нічого не пояснювали, потім пілоти оголосили, що ніби турецька сторона не дає дозоволу на посадку, але випускати з літака відмолялись. У салоні купа дітей, шум, ніхто нікого не слухає”, — розповіла пасажирка Олена.

Близько 8 ранку, людей таки випустили із літака й тепер залишилась інша проблема: забрати свій багаж, адже станом на зараз його також відмовляються видавати: “Оособисто я вже не хочу нікуди летіти, у нас відпустка лише на кілька днів, а якщо у Львові така ситуація, то що ж буде в турецькому аеропорту, нас там взагалі слухати ніхто не буде, а провести міні-відпочинок у салоні літака чи аеропорту — сумнівне задоволення”, — резюмувала Олена.

Додамо що вчора, 18 травня, туроператор “Join Up!”, повідомив пресу про те, що у зв’язку з аварійною посадкою рейсу BKV 2170 “Анталія–Львів” відбудуться зміни у розкладі наступних рейсів, для яких буде наданий резервний борт. Проте, вчора йшла мова про перенесення рейсу на 20:00 год.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!