У Львові активісти, спільно з патрульними, за одну ніч виявили вісім п’яних водіїв (ФОТО)

Сьогодні, вночі, під час рейду по боротьбі з пияцтвом за кермом, активістами “Pitbull Lviv” (у т. ч. з допомогою оперативного чату в “Telegram”) було виявлено 4 п’яних водіїв. Про це повідомляється на сторінці руху, у “Facebook”.

“Один з водіїв надув аж 2,58 %, хоча запевняв, що випив тільки декілька кухлів пива. Інший, попри винятковий цинізм та усіляке затягування часу (до 00:00 год. вживав з компанією в ресторані на Науковій, до 02:30 год. розважався в нічному клубі на тій же вулиці, а в 04:00 год. його зупинили) поїхав здавати кров у медзаклад, бо “він не довіряє приладу «Драгер»”, — зазначають активісти.

Один з водіїв попався за їзду в нетверезому стані повторно.

“Що вразило найбільше — водій, який раніше попадався нетверезим, та якого Залізничний суд м. Львова у лютому 2019 р., за ст. 130 відпустив на поруки колективу ТзОВ “Транс-Сервіс-1″, попався аж 2 рази за ніч п’яним за кермом. Певно, неавторитетним виявились спроби переконати свого колегу не бути бидлом і не сідати напідпитку за кермо”, — зазначають у повідомленні. 

Усього за ніч, спільно з 3-м батальйоном Патрульної поліція Львівської області, виявили 8 нетверезих водіїв на території м. Львова. Усім героям загрожує штраф 10 200 грн і 1 рік позбавлення права керування.

 

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM