У Львові громадські активісти розтрощили двері на сесії міської ради (фото, відео)

Зранку, 12 грудня, представники громадських організацій, добровольці прийшли на чергову сесію Львівської міської ради, що відбувалася у приміщенні Шевченківської райдержадміністрації, на вулиці Липинського, 11. Про це повідомив депутат львівської міської ради Ігор Зінкевич.

Представники добровольчих організацій вирішили з’ясувати, чому ЗМІ, які за їх твердженнями належать родині мера, назвали львівські добровольчі організації “тітушками”.

“Початок сесії в Львівській міській раді. Добровольці прийшли до мера задати запитання про те, що в ЗМІ (прим. — “Zaxid.net”), які належать родині мера Садового А. І. назвав їх “Галицькими тітушками”, — повідомив депутат.

У ході конфлікту, як видно з відео, були вибиті двері в приміщенні райдержадміністрації.

Пізніше, Олена Живко, голова громадської організації “Об’єднання добровольців” пояснила сьогоднішній протест: “Ми не дозволимо у Львові таке зневажливе ставлення до ветеранів, добровольців. Ми не дивуємось, коли наші фото висять з відповідними підписами на сепаратиських ресурсах, але не дозволимо, щоб люди, які пройшли війну були зневажені в рідному місті”, — повідомила Олена Живко.

Датальніше на відео

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!