У Львові планують побудувати нову дитячі онкологічну лікарню

Частину коштів, виручених від продажу приміщення «Комунального дитячого кардіоревматологічного санаторію» у престижному районі Львова на вул. Коновальця, 116, планують скерувати виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва нового дитячого онкологічного центру у Львові.

Про це 12 жовтня під час круглого столу у Львівській облраді повідомила директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак, пише ZIK.

Як наголосила І.Микичак, приміщення «Комунального дитячого кардіоревматологічного санаторію» та деякі інші не годяться для сучасних закладів охорони здоров’я.

«Практично усі приміщення, у яких працюють лікарні, мають суттєві зауваження щодо інфекційного контролю, безпеки. Це непристосовані приміщення. У світі вже у таких будинках ніхто лікарні не робить… У нас є гостра потреба зміцнити «Охмадит». У сусідніх областях обласні дитячі лікарні у значно кращому стані. У нас є вкрай гостра потреба у будівництві онкологічного центру для дітей з центром трансплантації кісткового мозку, трансплантологією», – пояснила керівник департаменту.

Заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк на брифінгу зазначив, що обласна рада нинішньої каденції планує спільно з ОДА побудувати нову дитячу онкологічну лікарню. Попередній бюджет будівництва – 300 млн грн.

Як повідомлялося, у Львівській облраді планують реорганізувати «Комунальний дитячий кардіоревматологічний санаторій», а його приміщення у престижному районі Львова на вул. Коновальця, 116 – продати. 

 

Загрузка...