У Львові презентували роботу фотоелектростанції (ФОТО, ВІДЕО)

У середу, 17 квітня, презентували роботу сонячної станції, що встановлена на даху та фасаді офісного приміщення компанії ПП «Галиченерго», і працює для компенсації власного споживання електроенергії без використання стимулюючих «зелених» тарифів. Про це повідомили в прес-службі Львівської ОДА.

«Номінальна потужність системи — 17 кВт, а сонячні модулі розміщенні на площі 60 квадратних метрів», — розповідають у прес-службі.

«Особливість цієї станції у тому, що в подальшому буде здійснюватись без зеленого тарифу. Розвиток альтернативної енергетики на Львівщині набрав уже значних обертів, тож на території Львівської області уже діє 29 великих сонячних електростанцій. Це перше промислове підприємство, яке запровадило такий досвід. Львівська ОДА підтримуватиме та стимулювати таку практику.

Серед населення також поширений такий досвід, адже це дозволяє знизити вартість електроенергії», — зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Володимир Лялька.

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM