У Львові триває ліквідація наслідків негоди

У Львові комунальні служби продовжують ліквідовувати наслідки негоди. Про це інформує пресслужба ЛМР.

Станом на ранок 27 червня, загалом, по місту повалено 485 дерев, з яких вже розкрижовано — 397. По місту виявлено 81 дах, що пошкоджено під час негоди. Уже проведено ремонт на 34 адресах. За ніч було ліквідовано 47 аварій на мережах зовнішнього освітлення. По цвинтарях виявлено 59 повалених дерев, з яких уже прибрано 23.

«Зараз ще не працює 6 світлофорів, відновлено повністю мережу по електротранспорту, єдине, що обкатку на вул. Личаківській будемо проводити з 14 год. Ще є 127 поривів по «Львівсвітло», бригади будуть сьогодні працювати. Щодо дерев — практично усі дерева розкрижені, залишились одиниці. Вчора ввечері я об’їжджала місто, можу сказати, що 70 % дерев і всіх гілок, листя комунальники забрали. Сьогодні з 6 год ранку працювали комунальники у Галицькому районі на вул. Листопадового Чину, там забирали гілки, стовбури дерев, що впали. Зранку працювали водовозки, порохотяги, люди прибирали прибордюрну частину від пилюки. Зранку все мили, прибирали. Щодо дахів — питання ще не повністю вирішене, більша частина дахів перекрита брезентом, поточний ремонт провели на 34 дахах. Вчора працювало 20 бригад. У понеділок роботи будуть продовжені. Сьогодні машинами вивозимо гілки та листя, а великі стовбури дерев будемо забирати в понеділок», — повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

До роботи по місту щодо прибирання залучено 157 працівників ШРП, 897 працівників ЛКП, 45 одиниць техніки ШРП та 5 одиниць техніки ЛКП.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!