У Львові триває прощання з Мирославом Скориком

Опубліковано 4 Червня 2020 о 14:09

У Львові відбувається прощання із відомим композитором, музикознавцем та Героєм України Мирославом Скориком. Про це інформує пресслужба ЛОДА.

Участь у прощанні взяв голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«Маестро був наставником для багатьох колективів та талановитих музикантів. Його любили, ним захоплювались, ним надихались, до нього прислухались. Ритми і мотиви Маестро — це наш генетичний код, наша мелодія, наша душа у музиці. Смерть Мирослава Скорика — величезна втрата для усього українського народу, для нашого і майбутніх поколінь, для кожного міста та для кожного серця, яке було закохане в музику. Відхід Маестро у кращі світи стався настільки несподівано для кожного українця, що ми ще до кінця не можемо усвідомити, яка це втрата», — зазначив очільник області.

Поховання відбудеться у п’ятницю, 5 червня, об 11:00 год з Архикатедрального Собору Святого Юра. Поховають Мирослава Скорика на Личаківському кладовищі.

Український композитор, музикознавець, Герой України, народний артист, лауреат премії імені Т. Г. Шевченка Мирослав Скорик відійшов у вічність на 82-му році життя.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM