У Львові відбувся воркшоп щодо боротьби з нетверезими водіями

Опубліковано 16 Червня 2019 о 11:00

Зменшення кількості порушень, зокрема нетверезого керування, нові якісні пункти огляду на алко- і нарко- сп’яніння, нове опрацювання матеріалів по нетверезих водіях з 2020 року — пропозиції активістів “Pitbull Lviv”, під час Воркшопу. 

Минулого тижня, за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, було проведено воркшоп щодо консолідації зусиль усіх сторін (поліція, лікарі, судді, громадськість) на відновлення кабінету огляду і запуску мобільних пунктів огляду у місті Львові та області.

У воркшопі взяв участь і голова ГО “Варта1” Ігор Зінкевич.

У 2020 році керування у стані сп’яніння має стати кримінально караним діянням. Якщо не почати діяти зараз, то будемо мати чергову прогалину у виконанні законодавчих актів, і водії й надалі уникатимуть відповідальності. А страждати й надалі будуть громадяни.

Меседжі активістів після цього воркшопу:

— Кожного дня у Львівській області виявлять у середньому 8 нетверезих водіїв. Так продовжуватись не може і ми не збираємось це терпіти (до речі, погляд суддів збігається з нашим — вони теж вражені такою кількістю протоколів, і від цього страждає якість розгляду справ).

— Нетверезий водій повинен бути освідуваний швидко та безапеляційно. Кабінету огляду на стан алко- і нарко- сп’яніння водіїв бути! Як додаток, ми пропонуємо створити декілька мобільних лабораторій, які б могли швидко діставатись у будь-яку точку області (з цим погоджуються і лікарі, які не готові ефективно освідувати нетверезих водіїв у загальних комунальних лікарнях, куди поступають усі категорії громадян, які потребують допомоги).

— Повинен бути створений ефективний та незацікавлений орган дізнання, який з 1 січня 2020 буде опрацьовувати справи по нетверезих водіях. 

Усі вищезгадані меседжі були обговорені, занотовані та будуть запропоновані нами та нашими партнерам з Експертним центром з прав людини у відповідні державні та муніципальні відомства.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM