У Львові зняли серіал про машину часу (відео)

Опубліковано 25 Лютого 2020 о 11:20

Учні ліцею № 51 взяли участь у всеукраїнському проєкті “Шкільне reality 2”. Вони зняли третю серію серіалу про школу на тему «Магія чисел: точні науки та STEM», де трохи пофантазували на тему STEM-освіти, тобто винахідництва.

На створення своєї цікавої серії для навчального серіалу “Шкільне reality2” зголосилося 50 команд з різних куточків України! Учні ліцею одна з двох команд, що представляють місто Львів.
Що найдивовижніше так це те, що зйомки відбувались під час карантину. Як команді вдалось створити та відзняти такий крутий сюжет за 2 тижні, досі загадка.

У відео порушується проблема катастроф, яких можна було уникнути, якщо ми б володіли такою технологією. За сюжетом хлопець Владислав зі своєю командою бере участь у конкурсі винаходів. Одного разу йому приснився дивовижний сон, який він хоче втілити в реальність. Кінець цієї серії має цікавий поворот у сюжеті. Самі переконайтесь.

Однією із номінацій конкурсу є “Вибір глядача”, де перемогу отримає та команда, яка набере сумарно найбільшу кількість уподобань та коментарів на YouTube-сторінці проєкту.

“Ми очікуємо отримати більше ніж 2 тис. “лайків” та коментарів під нашим відео, адже ми мріємо отримати на школу професійну техніку для зйомок”, — зазначають ліцеїсти.

Щоб ліцей № 51 здійснив цю мрію, йому до 4 березня (14:00) потрібно під відео в “YouTube” набрати максимальну кількість “вподобайок” та коментарів. Так що підтримайте юних спілбергів та ноланів у їх творчих починаннях.

Проєкт “Шкільне reality 2” здійснюється за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM