У мережі опублікували відео моменту підпалу авто львівської журналістки

З’явилось відео підпалу автівки журналістки “Радіо Свобода” у Львові Галини Терещук, повідомляють журналісти програми «Схеми: корупція в деталях» (спільний проєкт “Радіо Свобода” та телеканалу «UA:Перший»).

У розпорядженні Радіо Свобода опинилось відео, на якому невідомий чоловік підкладає до лобового скла машини журналістки пакети, підпалює їх і тікає. За даними журналістів, палій досі не затриманий, також не ідентифікована його особа.

Раніше редакція програми «Схеми» також вийшла з заявою, що сподівається на швидке розкриття злочину.

«Враховуючи попередній досвід масового нерозкриття злочинів проти журналістів, а також те, що подружжя журналістів Терещуків писали критичні матеріали, в тому числі, про поліцію, важливо, щоб слідство перебувало на максимальному контролі з Києва. Сподіваємось найближчим часом почути публічний звіт поліції про те, яких дій було вчинено задля оперативного встановлення особи та затримання підпалювача по гарячих слідах, та які версії і мотиви злочину розглядає поліція. Очікуємо швидкого розслідування та розкриття імен замовників злочину, наскільки б впливові люди за цим не стояли», — йдеться в заяві.

Опівночі, 30 січня, у Львові невідома особа підпалила автомобіль, що належить журналістці “Радіо Свобода” Галині Терещук. Ніхто не постраждав.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!