У поліції прокоментували інцидент з затриманням у парку (відео)

Опубліковано 6 Липня 2020 о 17:58

Нещодавно у спільноті “Варта1” користувачка Лариса Висоцька оприлюднила відео, на якому поліція наче б то не представилась і занадто жорстко затримала її чоловіка та сина. Інцидент набув значного розголосу в соціальних мережах.

У поліції також прокоментували ситуацію.

Пресслужба поліції оприлюднила відео з нагрудної камери поліцейських, показавши початок інциденту,

“У суботу ввечері велопатрульні Юрій Садига та Сергій Воробйов виявили двох чоловіків, які розпивали алкогольні напої у парку імені Івана Франка. Цей випадок набув розголосу у соцмережі і патрульних звинуватили у неналежній поведінці. Ось коротка інформація про цю подію:

Патрульні представилися, пояснили, що чоловіки порушили і попросили документи для встановлення осіб. Громадяни запевнили на підвищених тонах, що документів не має, і підвезти їх нікому. Ба більше, чоловік не вважав, що вчинив порушення і продовжив вживати алкоголь”, — повідомили у поліції.

Велопатрульні декілька разів наголосили чоловікам, що вони зачекають на документи, адже доведеться йти до відділку поліції. Вони відмовилися, тому патрульні запросили пройти їх для встановлення даних про них у Галицький відділ поліції.

Добровільно чоловіки не захотіли піти і продовжили спілкування в агресивному тоні, тому патрульні змушені були застосувати кайданки і провести адміністративне затримання.
Аби супроводити затриманих до відділку поліції вони викликали екіпаж для підмоги.

Вже у відділі поліції на чоловіків винесли постанови за ч. 1 ст. 178 (розпивання алкогольних напоїв в заборонених місцях) КУпАП та склали протоколи затримання. 46-річний чоловік попросив викликати йому швидку допомогу, що поліцейські й зробили. Госпіталізації він не потребував.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM