У поліції розповіли, де стається найбільше ДТП з потерпілими у Львові

Опубліковано 15 Червня 2020 о 16:08

У патрульній поліції у Львівській області зробили антирейтинг місць, де у Львові стається найбільше дорожньо-транспортних пригод з потерпілими.

“Ми підготували для вас вибірку небезпечних адрес де стається найбільше ДТП з потерпілими. Це не означає, що обачними потрібно бути лише там, дотримуватися правил потрібно усюди”, — повідомили у пресслужбі поліції у Львівській області.

Отже, місця де за 2017-2019 роки сталося найбільше аварій з потерпілими.

Галицький район міста Львова:

За попередні три роки на проспекті Чорновола, 7 сталося 11 ДТП. З них 5 минулого року. Найбільше дісталося пішоходам — 10 постраждалих осіб.

Залізничний район:

Тут антилідерство має вулиця Виговського, 100. Там сталося за згадані роки 13 аварій з потерпілими.

Найпоширенішими видами аварій були наїзди на пішоходів і зіткнення транспортних засобів. Тож, зокрема в них постраждали 4 пішоходи, і 12 осіб були потерпілими від зіткнень.

Личаківський район:

Лідером є вулиця Богданівська, 44. Там сталося 6 аварій з потерпілими, з них 4 минулого року. Найбільше тут було зіткнень автомобілів, в яких травмувалося 9 осіб.

Шевченківський район:

Тут уваги заслуговує чи не уся вулиця Шевченка, однак найнебезпечнішими є ділянки в районі будинків 315,358 та 386.
Наприклад, за крайньою адресою травмувалося 13 пішоходів.

Сихівський район:

Там значний ріст ДТП у минулому році стався за адресою Хуторівка, 4б. Зафіксували 8 аварій з потерпілими. За три роки там відбулося 13 таки автопригод. Зокрема, найбільше знову ж таки дісталося пішоходам — 12 потерпілих осіб.

У цьому районі також заслуговує уваги перехрестя Стрийська–Володимира Великого. За 3 роки там 13 аварій з потерпілими, зокрема постраждали 3 пішоходи та 5 осіб травмувалися під час зіткнень.

Проспект Червоної Калини теж не можливо не відзначити. Там небезпечними ділянками є в районі будинків: 7, 36, 62, 77. Там сталося 28 аварій з потерпілими за 3 роки.

Франківський район:

Перехрестя Наукова–Симоненка. Тут за три роки 8 аварій. Зокрема, найбільше з пішоходами — 8 постраждалих.

Усі місця де стаються часто аварії з потерпілими вивчають інспектори відділу безпеки дорожнього руху. Вони розроблять пропозиції, яким чином там покращити ситуацію з інфраструктурою, аби звести кількість ДТП до мінімуму.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM