У Рівному на хабарі затримано заступника начальника Управління Держпраці (фото, відео)

Неправомірну вигоду посадовець вимагала за не накладання на підприємство штрафних санкцій. Зловмисницю затримано в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Про це інформує Департамент захисту економіки Національної поліції України.

За фактом вимагання хабара, військовою прокуратурою Рівненського гарнізону Західного регіону України відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

У низці оперативних заходів працівники обласного управління захисту економіки Нацполіції встановили, що заступник начальника Управління Держпраці у Рівненській області вимагає від підприємця 75 тисяч гривень.

За вказану суму хабара, працівник контролюючого органу пообіцяла підприємцю під час перевірки скласти акт інспекційного відвідування без штрафних санкцій та в подальшому не створювати штучних перешкод у його підприємницької діяльності.

2 серпня оперативники Управління захисту економіки в Рівненській області Нацполіції, слідчі обласної поліції під процесуальним керівництвом військової прокуратури Рівненського гарнізону Західного регіону України затримали посадовця. Під час огляду особистих речей фігуранта правоохоронці вилучили 75 тисяч гривень, отриманих як хабар.

Корупціонерку затримано в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України.

За вчинене корупційне правопорушення, працівнику обласного управління Держпраці загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!