У столичній “Veterano Pizza” провели обшук, а також заарештували ветерана АТО з позивним “Пума” (відео)

Засновник “Veterano Group” Леонід Остальцев повідомив, що в його піцерії на Софіївській, 8, стався обшук. Про це він розповів у відеозверненні, на сторінці у соцмережі “Facebook”, повідомляє “ТСН”.

“Прикро про це говорити, але краще я розповім, ніж хто пересмикне. Записую це відео винятково для того, щоб не було маніпуляцій в інформпросторі. Сьогодні в піцерії на Софіївській, 8, був обшук. Постанову на цей обшук надав найчесніший і найсправедливіший суд світу — Печерський”, — повідомив Остальцев. 
За словами Остальцева, його помічник Дмитро Терещенко зателефонував йому о 8 ранку і розповів, що в квартирі, де він прописаний і де живе його матір, виламують двері. Виявилося, що згідно з постановою Печерського суду “жодних звинувачень немає, але є підозра, що Діма може бути причетний до замаху на вбивство в Івано-Франківській області у справі Влада Грищенка”.

Пізніше з’ясувалося, що згідно з постановою суду дозволено проводити обшуки у всіх приміщеннях на вул. Софійській, 8.

Остальцев стверджує, що під час обшуку нічого незаконного знайдено не було. “Вилучили маленький подарунковий кинджал, великий красивий тесак “Рембо”, в нашому сейфі знайшли два патрони 223, мої патрони, куплені офіційно. Знайшли один патрон 9х18, теж куплений офіційно мною. І забрали “iPhone 8″, який я повинен був продати, моєї колишньої дружини”, — написав він.

Правоохоронці під час обшуку забрали і гвинтівку, оформлену на Терещенка. “На виході маємо: жодних звинувачень до Діми немає, жодних звинувачень до “Veterano” немає, нічого вони не знайшли, просто неприємно. Я розумію, що є підозра щодо Влада Грищенка, але Дмитро Терещенко є моїм помічником і ми всі спілкувалися з Владом. Чому історія до Діми — незрозуміло. Найдивовижніше — те, що наш найчесніший Печерський суд видав постанову на обшук піцерії”, — додав він.

За словами ветерана, піцерію він сприймає як домівку, і зазначив, що не потрібно приходити туди без підстав.

У холдинг “Veterano Group” входять піцерія “Veterano Pizza”, ресторан “Veterano Resto”, мережа кав’ярень “Veterano Coffee”, випічка “Veterano Brownie”, охоронна фірма “Veterano Guard”, таксі “Veterano Cab”. Власники всіх цих бізнесів ветерани АТО на Донбасі, а засновник — Леонід Остальцев. 

Про арешт Інни Грищенко “Пуми” в соцмережі повідомив кримчанин Станіслав Краснов, що воював на Донбасі: “Арештована Пума — Інна Грищенко. Нічого не зрозуміло що і за що. Зовсім недавно в Одесі заарештували Влада Грищенка, її чоловіка, якого хочуть перевезти з Франківська до Києва. Завтра (6 листопада, — прим. ред.) Печерський суд обиратиме запобіжний захід. Час судового засідання повідомлю пізніше”.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!