У Зеленського розповіли, коли виплатять зарплату шахтарям з Львівщини

Опубліковано 10 Червня 2019 о 18:36

Перший 41 мільйон гривень на погашення заборгованості перед шахтарями, які страйкують на Львівщині, має надійти 10 чи 11 червня. Про це на брифінгу повідомила прес-секретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель, повідомило «Громадське».

«У середу було виділено 300 мільйонів гривень на зарплати шахтарям. З них перший транш, який дорівнює 41 мільйон гривень живих грошей пройде уже сьогодні або завтра. Ці гроші не вирішують всього питання заборгованості. Найбільша проблема полягає в тому, що вугілля занадто дороге для того, щоб його купував «Центренерго», зараз ціна становить 2800 гривень (за тонну — ред.). Зараз проходять переговори між Міністерством енергетики, «Центренерго» та «Львіввугіллям», щоб знизити ціну до 2400 гривень», — сказала вона.

«Президент робить усе можливе, щоб зупинити ситуацію страйку і покрити борги, але це все ж таки залишається в межах Кабінету міністрів», — сказала спікер президента.

Нагадаємо, сьогодні на Львівщині, близько півсотні гірників перекрили міжнародну трасу “Львів–Рава-Руська” у селі Смереків, а також перекрили дорогу поблизу села Воля-Висоцька. Про це повідомляла “Варта1”.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM