У зоні ООС відбулося нагородження військовослужбовців (фото)

З нагоди Дня захисника України, що відзначається щороку 14 жовтня, в підрозділах та частинах Об’єднаних сил відбулося нагородження кращих військовослужбовців, які виконують завдання за призначенням у районі проведення бойових дій. Про це повідомляє пресцентр ООС.

За мужність та відповідальність, стійкість і рішучість під час виконання військового обов’язку почесні відзнаки від Міністра оборона України та начальника Генерального штабу отримали десятки хоробрих та професійних захисників держави.

Солдатів, сержантів та офіцерів оперативно-тактичного угруповання “Схід” вітав заступник начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Радіон Тимошенко. Воїнів ОТУ “Північ” нагородив перший заступник начальника Головного управління персоналу ГШ ЗС України генерал-майор Микола Думенко.
Нагороди від начальника Генерального штабу ЗС України кращим захисникам держави зі складу Об’єднаних сил підрозділів прямого підпорядкування вручив Командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко. Також він висловив подяку за віддану службу та щирі побажання злагоди, миру і перемоги.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!