Учасників чемпіонату “Ралі Галіція” оштрафували за порушення «режиму тиші» (ФОТО)

 

На Львівщині складено 8 протоколів на порушників «режиму тиші» під час чемпіонату з ралі.

Як повідомляє Державна екологічна інспекція у Львівській області, 4–6 червня відбувся IІ етап Чемпіонату України з ралі «ХIX РАЛІ ГАЛІЦІЯ». Деякі етапи ралі проходили через лісові масиви НПП «Сколівські Бескиди», ДП «Сколівське ЛГ» та ДП «Дрогобицьке ЛГ».

Держекоінспекцією у Львівській області було проведено комплекс заходів щодо запобігання порушення вимог природоохоронного законодавства, зокрема вимог статті 39 Закону України «Про тваринний світ» та статті 16 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» при проведенні перегонів «ХIX РАЛІ ГАЛІЦІЯ».

«Незважаючи на всі вжиті Інспекцією заходи реагування 6 червня 2021 року під час проведення перегонів державними інспекторами було виявлено порушення вимог вищезазначених статей. Зокрема, учасники змагання на спортивних автомобілях порушували вимоги щодо охорони середовища перебування та шляхів міграції диких тварин, а саме спричинили підвищений шум та неспокій», — зазначається у повідомленні.

За результатами заходів державного контролю на порушників складено 8 протоколів за порушення «режиму тиші» із накладенням штрафів на загальну суму 4760 грн.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!