Українець у Польщі шокував поліцію результатом алкотесту

У  Мазовецькому воєводстві, в місті Тарчині, критично п’яний українець двічі шокував поліцію. Про це пoвідoмляє “Yavp.pl”, з посиланням на se.pl.

Копи затримали 44-річного українця, який перебував за кермом автомобіля “Опель” у стані дуже сильного алкогольного сп’яніння.

Пізнього вечора чоловік в’їхав автомобілем у паркан чужої території. Його спроби виїхати назад закінчилися нічим. Поліцейські, які помітили інцидент, витягли водія з-за керма та протестували його на тверезість.

Спочатку шоковані правоохоронці подумали, що їхній алкотестер зламався, адже показував цілих 5 проміле алкоголю — майже смертельна доза для людини. Повторні тести не змінили цей показник. Далі водій шокував поліцейських ще більше, поклавши між кріслами поліцейського авто кілька сотень злотих. Так він намагався відкупитися.

У результаті 44-річного громадянина України заарештували. Через сильну ступінь сп’яніння його не могли допитати більше 12 годин. Один із поліцейських зазначив, що за 19 років служби ще такого не бачив.

За керування у нетверезому стані та спробу підкупу поліцейських українцю загрожує тюремне ув’язнення.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!