Українські прикордонники затримали неповнолітнього турка з підробленим паспортом

Опубліковано 8 Травня 2019 о 10:32

Двох іноземців, які намагалися незаконно перетнути кордон в пунктах пропуску, затримали прикордонники Мостиського загону. Про це інформує прес-служба Мостиського прикордонного загону.

Впродовж минулої доби, співробітники Мостиського прикордонного загону відмовили у пропуску через кордон та склали процесуальні документи щодо спроби незаконного перетинання державного кордону стосовно двох іноземців.

У першому випадку, у пункті пропуску для залізничного сполучення «Мостиська», під час оформлення пасажирів потягу Львів–Вроцлав, увагу інспектора привернув паспорт громадянина Туреччини.

16-річний подорожній подав на паспортний контроль спеціальний паспорт громадянина Туреччини. У ході перевірки документа було встановлено що він є частково підроблений, зокрема у документі кустарним способом було замінено обкладинку.  Крім того, громадянина Туреччини буде примусово повернуто до країни походження.

Згодом, у пункті пропуску для автомобільного сполучення «Шегині», під час оформлення рейсового автобусу, що прямував з Кошаліна (РП) до Львова, громадянка Польщі подала на перевірку чужий паспортний документ.

74-річна жінка, термін дії власного паспорту якої закінчився, вирішила перетинати кордон із паспортом подруги, однак пильний інспектор виявив розбіжності. 

В обох випадках іноземців не було пропущено через кордон, підготовлено документи для розгляду в суді справ щодо спроби незаконного перетинання державного кордону України. 

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM