Українці, які заразилися коронавірусом на лайнері “Diamond Princess”, перебувають у лікарні

Опубліковано 25 Лютого 2020 о 12:30

Двоє українців, які раніше заразилися коронавірусом на лайнері на круїзному лайнері “Diamond Princess”, досі перебувають у лікарнях Японії. Про це “Громадське” повідомили у Посольстві України в Японії.

Там додали, що зараз стан здоров’я обох українців покращився, однак поки невідомо, коли їх зможуть виписати. Виписка можлива лише після того, як результати повторних аналізів на коронавірус будуть негативні.

Раніше  депутат Михайло Радуцький заявляв, що українці вже повністю вилікувалися. Ця інформація не відповідає дійсності.

Нагадаємо, лайнер Diamond Princess відправили на карантин у Японії після того, як серед його пасажирів виявили випадки зараження коронавірусом. Загалом на лайнері було близько 3700 пасажирів та членів екіпажу. Серед членів екіпажу — 25 українців, двоє з них інфіковані.

19 лютого на судні завершився 14-денний карантин. Більша частина пасажирів зійшла на берег. Тих, у кого не виявили вірус, але хто перебував у каютах з інфікованими людьми, залишили на додатковий карантин. Оператор судна має вирішити, коли екіпаж, який не був інфікований, зможе покинути судно.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM