Уся актуальна інформація про коронавірус буде на одному сайті, розробленому на Львівщині

Відтепер дізнатись усю актуальну інформацію про коронавірус Covid-19 в Україні можна на одному вебсайті — “STOP COVID-19”.

Про це повідомив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

“У кожному випадку погіршення здоров’я чи підозрою на коронавірус потрібно звернутися спочатку до свого сімейного лікаря! Якщо ж Ви забули контакт лікаря з яким Ви уклали декларацію, або адресу лікарні, де надають первинну медичну допомогу — вам стане у нагоді розроблений ресурс”, — написав Ганущин.

Інтернет-платформу розробила Львівська обласна рада спільно з ІТ-компанією “SoftServe” на основі офіційних даних Національної служби здоров’я України.

На цьому ресурсі мешканці області можуть дізнатися, куди звертатися у разі підозри на коронавірус.  Зокрема, на сайті розміщено номери телефонів, за якими варто звертатися.

Також тут можна знайти інформацію про симптоми захворювання, захисні заходи, карту поширення.

Крім того, можна скористатися чатботами в “Telegram” та “Viber”.

“Мета нашої ініціативи — дуже проста, — каже голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. — Свідомі мешканці Львівщини знають, що при підозрі на коронавірус чи при погіршенні здоров’я не потрібно одразу викликати “швидку”. За протоколом людина першочергово має звернутися до свого сімейного лікаря, отримати консультацію і свій план дій. Тож тому, хто забув його контакти чи адресу, сайт та чатбот нагадає про це”.

Читайте також:   У Львові п'яний водій врізався у припаркований автомобіль (фото)

За словами розробників сайту, це абсолютно благодійна ініціатива і за свою роботу вони не отримують грошей.

“Як тільки з’явилася ідея створити інформаційний ресурс, який допоможе населенню в час епідемії коронавірусу, одразу наші спеціалісти спільно з працівниками облради взялися до втілення задуму. Фактично за п’ять днів ми розробили веб-додаток з базою даних лікарів та медичних установ області та два канали — “Viber” та “Telegram”. Ще плануємо запустити “WhatsApp”, — зауважив старший віце-президент “SoftServe”, член правління фонду “Відкриті очі” Дмитро Іванов. — Думаю, ми і надалі будемо підтримувати такі ініціативи та працювати разом”.

Зі свого боку голова ОДА Максим Козицький наголосив: “Запропонований мережевий інтернет-ресурс, на наше переконання, допоможе в профілактиці та боротьбі з поширенням небезпечного коронавірусу на Львівщині. А також дозволить знайти відповіді на найбільш поширені запитання”.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!