В ЛОДА перевірять дороговартісну закупівлю хлору для Львівводоканалу

У Львівській ОДА здивовані, чому ЛКП «Львівводоканал» для знезараження води закупив хлор на заводі Ігоря Коломойського за найвищою ціною. Про це сьогодні, 6 серпня, йшлося під час апаратної наради в облдержадміністрації, про що сповіщає кореспондент Львівського порталу.

“На селекторній нараді за участю міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка мова йшла про те, що на Львівщині є одна з найбільших цін на закупівлю однієї тонни хлору, який використовують при дезінфекції. Ми домовлялися, що залучимо відповідних фахівців і проаналізуємо, чому ж така ціна по Львівводоканалу — більше 66 тисяч гривень”, — розповів перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Директор департаменту ЖКГ Львівської ОДА Назарій Романчук зауважив, що при формуванні тарифу на закупівлю хлору враховується і вартість його доставки. Також він зазначив, що для аналізу закупівельної ціни для Львівводоканалу залучили Держпродспоживслужбу Львівщини.

“Наші водоканали забезпечені хлором, жодних проблем немає. Маємо запас на термін від одного місяця і більше”, — додав Назарій Романчук.

Також, очільник Держпродспоживслужби у Львівській області Євгеній Баркит заявив, що до кінця цього тижня результати їхнього аналізу вартості хлору для Львівводоканалу будуть готові.

Як відомо, наприкінці липня ЛКП «Львівводоканал» закупило рідкий хлор для знезараження води в АТ «Дніпроазот», власником якого є відомий український бізнесмен Ігор Коломойський. При цьому, підприємство заплатило найвищу ціну за одну тонну хлору з-поміж інших українських підприємств.

Згодом, у Львівводоканалі заявили, що найбільше на вартості закупівельного хлору відобразилась його транспортна складова.

 

 

 

Posted in Зх. Україна, Корупція, Львів, НОВИНИ
Çàãðóçêà...