В Україні перевірили 12 випадків підозри на коронавірус — МОЗ

Загалом Міністерство охорони здоров’я України відомо про понад десять випадків звернень громадян з приводу підозри на коронавірус.

Про це повідомив під час брифінгу, 4 лютого, виконувач обов’язків генерального директора Центру громадського здоров’я України МОЗ Ігор Кузін, передає “ТСН”.

“Ми щоденно отримуємо інформацію про звернення. Як на національному, так і на обласних рівнях. Наразі в нас є ті повідомлення, що ми отримали — близько 12 випадків — це ті пацієнти, які звернулися до свого лікаря з тими чи іншими скаргами на самопочуття. Але в жодного випадку не було навіть підозри на інфікування коронавірусом. В усіх випадках проведено повний комплекс епідеміологічних розслідувань. І також було зроблено повний комплекс лабораторних досліджень, як потребували того клінічні протоколи”, — повідомив представник МОЗ.

Сьогодні ВОЗ залишила незмінною рекомендацію не обмежувати торгівлю та міжнародне сполучення з країнами, де реєструються випадки захворювання. Українським лікарям пропонують допомогу у разі, якщо в них виникають запитання щодо коронавірусу.

“Напередодні запрацювала телефонна лінія для фахівців, які мають певні запитання з коронавірусної інфекції. Поки вона буде працювати для лікарів-епідеміологів, лікарів інфекційної справи. І ми зможемо також консультувати обласні управління охорони здоров’я за основними запитаннями, які пов’язані з можливим випадком поширення захворювання”, — зазначив Кузін.
Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!