Від сьогодні бізнес штрафуватимуть за клієнтів без масок

Власників бізнесу за відсутність засобів індивідуального захисту (масок) у відвідувачів почнуть штрафувати від 14 січня. Відповідний документ учора опублікували у виданні “Голос України”, тож сьогодні він набув чинності.

За порушення санітарного законодавства для підприємств, установ, організацій, які допускають людей в громадські місця чи транспорт без вдягнутих масок чи респіраторів тепер передбачена відповідальність.

Розмір штрафувід 200 до 300 неоподаткованих мінімумів громадян. Це складає від 3400 до 5100 грн. «За допуск особи у громадські будинки, споруди, де здійснюється обслуговування населення, та громадський транспорт у період дії карантину, без попередження про необхідність одягнути респіратор або захисну маску, без припинення обслуговування, виклику представника Національної поліції, юридична чи фізична особа-підприємець сплачують штраф у розмірі від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян»,йдеться у документі.

Нагадаємо, що з 21 листопада в Україні почали штрафувати громадян за відсутність маски у громадських місцях. Поліцейські тепер зможуть складати протоколи на місці. 

Додамо, що штраф за перебування без маски у громадських місцях становить від 170 до 255 грн.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!