Війна дронів: безпілотник прикордонників виявив дрон контрабандистів

На Львівщині квадрокоптер Державної прикордонної служби України виявив, під час моніторингу українсько-польського кордону, дрон контрабандистів, з допомогою якого зловмисники намагались перемістити до Польщі сигарети. Про це повідомляє пресслужбуа Державної прикордонної служби.

“Прикордонники Мостиського загону, під час моніторингу українсько-польського кордону з повітря, виявили літальний апарат та сигарети. Правоохоронці за 500 метрів від кордону виявили дрон, яким протиправні елементи намагалися перемістити тютюнові вироби до сусідньої країни”, — йдеться у повідомленні.

У такий спосіб, ймовірно, контрабандисти намагались залишатись непоміченими для прикордонників. Однак, дрон летів занадто низько, тому продовжити політ йому завадило дерево.

“До вказаного місця одразу прибула група реагування від відділу “Смільниця”, яка й знайшла дрона-контрабандиста і 50 пачок сигарет поблизу”, — додали у пресслужбі.

Знахідку прикордонники доставили до підрозділу. Наразі, тривають заходи зі встановлення осіб причетних до протиправної діяльності.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!