Володимир Зеленський попросив мешканців Львівщини обрати собі голову ОДА (фото)

Опубліковано 14 Червня 2019 о 19:30

Сьогодні, 14 червня, Президент України Володимир Зеленський оприлюднив список з трьох кандидатів на посаду голови Львівської ОДА і запропонував мешканцям надати свою думку про кандидатів. Про це Президент повідомив на своїй публічній сторінці, у мережі “Facebook”.

“День добрий, Львівщино!  Звертаюся до вас по допомогу. Зараз маємо трьох претендентів на посаду голови Львівської ОДА. Хочу дізнатися вашу думку про цих добродіїв. Що ви знаєте або чули про їхню репутацію, менеджерські та моральні якості?  Та й узагалі — хто вам більше до вподоби?” — йдеться у зверненні Президента Володимира Зеленського.

 

Серед представлених кандидтів:

1. Денис Шмигаль, 43 роки. Кандидат економічних наук. Директор ДТЕК Бурштинська ТЕС, заступник генерального директора ПАТ «ДТЕК Західенерго».

2. Максим Козицький, 38 років. Директор компанії «Еко-Оптіма». Лауреат премії «Людина року» в номінації «Підприємець року».

3. Маркіян Мальський, 35 років. Адвокат, кандидат юридичних наук. Голова західноукраїнської філії юридичної компанії “Arzinger”.  Автор трьох книг, понад 100 наукових і 300 публіцистичних статей.

Відповіді і думки просять писати в коментарях.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM