Викриття антиукраїнської діяльності артиста балету Львівської опери Миколи Санжаревського (фото)

Цією публікацією я сподіваюсь завершити тему львівського балету, яка несподівано, навіть для мене, довго резонувала у медійному просторі. Нагадаю, що мене звинувачували у спробах очорнити світле і добре ім`я Миколи Санжаревського. А почалося все з банальної світлини з прапором терористичного угрупування «днр» на сцені білоруського танцювального фестивалю, де брали участь і учні героя публікації, пише Олена Добровольська.

Але то була верхівка айсбергу і до складу допису не увійшло і половини матеріалів, які я можу оприлюднити лише зараз, з певних причин. В тому числі і через слідчі дії Служби безпеки України.

Йшлося тоді про той триклятий прапор, поширення антиукраїнської пропаганди через адміністрування груп «Антимайдан» у соціальних мережах. А також збір коштів для бойовиків «днр» через поширення постів у різноманітних групах, включно із закордонними.

У цьому дописі ви дізнаєтесь, як саме все відбувалося, деталі, що шокують навіть більше самого факту злочину і проливають нове світло на те, якими методами працює ворог. Це пам`ятка для тих, хто допускає гуманізацію злочинців, що планували знищення, як держави в цілому, так і окремо кожного (!!!), хто мав би позицію на користь суверенної України. І безглуздо думати, що все скінчилось і що є якісь терміни давності. Їх немає і не може бути, адже війна триває.

Отже, пристебніть паски безпеки. Поїхали.

Антиукраїнська пропаганда

Як відомо, Санжаревський вів активну діяльність проти суверенитету України у якості адміну груп “Антимайдан” у соціальних мережах. Але не тільки це. Створюючи пабліки і маскуючи їх під патріотичні українські, він, та його спільники займались прихованою пропагандою:

Окрім цього, Санжаревський здійснював організацію інформаційних провокацій:

Всі ж пам`ятають, що він вже потрапляв у поле зору спецслужби, так? Ось тут артист балету, ідейний натхненник міжнародних культурних проектів, за якого вписуються зараз до можновладців його колеги і пхаються з листами пітримки, іронізує з приводу того, що СБУ не знайшла складу злочину в його діях:

А ось і сам лист на підтримку Санжаревького від його колег, де вони акцентуються на тому, що артист досі не отримав підозру.

Інформатор

Артист не тільки адміністрував групи у соціальних мережах, а і збирав інформацію про розташування позицій наших військових та пересування військової техніки. Цю інформацію він передавав бойовикам. Частково його джерелом ставали його учні, чиї родичі служили у ЗСУ.

Дівчина теж цікава, має певні погляди, є інформація, що вона входить до складу підпільних антиукраїнських організацій:

Але мачо, вони такі мачо:

Мені здалося чи тут йдеться про розбещення неповнолітніх? Деякі скріншоти я не оприлюднюю через те, що вони мають надто відвертий контент та доступні в її профілі на Миротворці.

А тут герой цієї історії вже інформує “ту сторону”:

Читаючи ці діалоги, одразу розумієш, чому саме висвітлення діяльності цього жирного агента стало для терористів таким неприємним, що деякі з них бігали в коментарі до першої статті, з погрозами і ненормативною термінологією на мою адресу (це так мило, що ці тварі таки вимушені читати українською).

Збір коштів

Збір коштів – то особлива тема. Нагадую, що Санжаревський збирав гроші для потреб терорстиів “лднр” через електронні гаманці, які він оприлюднював у дописах в адміністрованих ним групах.

Але задля закриття грошових сум, він, та його спільники використовували чутливих українців і робили фейкові дописи про хворих дітей. Щоб ви розуміли, що за підозрілими дописами з проханням допомогти грішми можуть приховуватись не тільки шахраї. В таких випадках шахраї то ще півбіди, адже ви не знаєте, можливо вашими зусиллями придбано патрони, яким вбили на війні вашого сусіда по вулиці. Дивіться уважно нижче, як це може виглядати:

Кожен з нас знає, що вони радіють, коли гинуть наші. Але не зайвим буде нагадати:

Після виходу першого допису захисники артиста пропонували “зустрітись для бесіди” в особистих повідомленнях коментаторам, які виступили проти “мистецтва поза політикою”. І їх, тобто адептів атиста, можна зрозуміти, як виявилось:

Звісно, я б могла додати сюди скріни, де можна прочитати як артист балету божиться одній правозахисниці з немитою головою, шо ніколи не рухав гроші терористам. А ще просив поради як засудити Добровольську. Щоправда, пораду йому дали якісну. Якщо ти читаєш цю статтю, не будь жадобою, купи жінці шампунь, вона заслужила.

Злочинна група

Тепер про головне. Хочу закцентувати увагу на тому, що Санжаревський – це не просто випадковий і ситуативний українофоб, який вирішив назбирати пєчєньок для бойовиків. Це системний ворог, який є частиною цілісної злочинної структури. Нижче можна більш детально ознайомитись з контетом цієї самої структури.

Безпосередній керівник групи Санжаревського – офіцер россійскіхспецслужб Азаматхан Карімов, який, окрім координації дій цієї групи, вів і продовжує вести ще декілька напрямків підривної роботи проти України:

Зауважу, що коли російські куратори отримують компрометуючі матеріали на своїх агентів, вони з ними потім не церемоняться, адже це відпрацьований матеріал, до якого ставлення співвідносне, як до сміття. Такий агент вже не має шансу відмовитись від співпраці і це типова тактика російських спецслужб.

Олександр Сімкін, громадянин Білорусі. Координатор дій групи Санжаревського за відсутності Карімова, працівник білоруських спецслужб. Тут варто зазначити, що РФ успішно залучає до підривної роботи спеціальні структури Білорусі і всі попередні випадки з портаплянням наших громадян у заручники ФСБ на території цієї країни стають зрозумілими:

Сам Микола Санжаревський був керівником групи агентів на території України. Всі зусилля артист спрямовував на збір інформації для подальшої передачі росіянам, використовуючи для цього різні методи, в тому числі розбещення. Саме так сталося з Вікторією Кокоткіною, яка долучилась до співпраці спочатку на фізіологічному підгрунті, а вже потім додалась ідеологія.

Ірина Бєлік – за фахом психолог. Окрім участі у зборі коштів на потреби терористів, використовує свій фах для підбору потенційних агентів для російських спецслужб. Тут зауважу, що відомості клінічного характеру також використовувалися для вербування.

Артур Сенько – журналіст, ніби з українською позицією, але не все так просто. Займається координацією підривних акцій і адмініструванням антиукраїнських груп в соцмережах. Доволі поширене явище останнім часом, коли російські агенти маскуються під українських патріотів.

Олена Гузь під псевдо “Елена Майская”, у складі групи Санжаревського адмініструвала сепаратистські пабліки та займалася антиукраїнською пропагандою:

Анастасія Давидюк, сама походить з міста Слов’янськ, але одружена з громадянином Німеччини, постійно проживає в м. Констанц. Під керівництвом Санжаревського займалась не тільки збором коштів на потреби бойовиків угрупування “днр”, але і організацією антиукраїнських акцій на території ЄС. Ворожа діяльність, спрямована проти нашої держави, відбувається не тільки на наших кордонах з РФ, окупованих територіях та всередині країни, а і скрізь, де це українофобське кодло змогло осісти.

Ольга Ткаченко. У 2014 році – начмед бандформування «восток». Потім на різних посадах в органах управління так званої “днр”. Забезпечує зв’язок групи Санжаревського зі структурами бойовиків, здійснює прийом матеріальної допомоги на потреби “днр”:

Це не весь склад зв`язків “групи Санжаревського”, інформація по іншим особам відпрацьовується центром “Миротворець” у координації зі спецслужбами. І я б хотіла поставити тут крапку, але поки йде війна, у таких історій будуть здебільшого коми.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!