Як «Українські Соколи» повертались додому після перемоги на авіашоу «The Royal International Air Tattoo-2017»

17 липня 2017 року українські військові льотчики зі складу 831-бригади Тактичної Авіації повернулись з авіашоу, з відзнакою за найкращий пілотаж серед країн партнерів НАТО.

Міжнародний авіаційний показ «The Royal International Air Tattoo-2017» відбувався з 14 по 16 липня у Великій Британії.

Українська група була представлена винищувачами Су-27, Су-27УБ та військово-транспортним Іл-76МД зі складу Повітряних Сил України.

Вражав глядачів фігурами вищого пілотажу заступник командира 831 бригади тактичної авіації з льотної підготовки полковник Олександр Оксанченко. Потішили «Українські Соколи» і поверненням додому, коли виконали декілька проходів над аеродромом у місті Івано-Франківськ.

Після повернення з авіашоу українські льотчики здійснили посадку на франківському летовищі для проходження митного контролю та дозаправляння літаків.

Цього року, у небі над столицею відбудеться авіаційний парад! До Дня Незалежності України, у Києві буде військовий парад, у якому буде залучена авіація, зокрема і бойові винищувачі! На параді, літаки Су-27 представлені у кількості 6 одиниць! Прохід 4 винищувачів Су-27 та прохід військово-транспортного Іл-76МД у супроводі двох Су-27.

Фото: Юрій Танчин, Василь Садовий

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!