Як затримували луцького терориста: фото та відео

Максим Кривош, який захопив автобус Берестечко–Краснилівка, 21 липня, самовільно здався силовикам, передає “Волинь.інфо”.

У мережу одразу виклали стрім та відео, де видно усе, що відбувалося на Театральному майдані у хвилини звільнення заручників.

Так, на кадрах з відео, яке опублікував користувач Валерій Пельц, у “Facebook”, терорист виходить з автобуса, піднімає руки і деякий час нерухомо стоїть. Потім повертається в бік поліцейських і знов піднімає руки. Після цього до нього підходять правоохоронці.

Через деякий час (цього на відео немає) до автобуса під’їхав БТР, а терориста повалили на землю.
Як повідомив на вечірньому брифінгу у Луцьку глава МВС Арсен Аваков, заручники не постраждали. Крім того, у Харкові затримали чоловіка, з яким спілкувався затриманий зловмисник.
Максим Кривош (Максим Плохой) більше 12 годин утримував у заручниках в автобусі 13 осіб, погрожуючи зброєю. Він вимагав від вищих осіб країни сказати на камеру, що вони «терористи в законі», а від президента Володимира Зеленського — закликати дивитися фільм “Земляни”.

Правоохоронці вели переговори з терористом, у результаті він погодився здатися і відпустити заручників після того, як Зеленський виконав його вимогу. Трьох осіб він відпустив ще раніше, після спілкування по телефону з Зеленським. Ніхто із заручників не постраждав.

При собі у Кривоша знайшли арсенал зброї — бойову гранату, автомат і пістолет. За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, в декількох містах України у нього були спільники, одного з них затримали у Харкові.

За словами заступника глави МВС Антона Геращенка, оскільки заручники не постраждали, тому Кривошу загрожує тривалий тюремний термін, а не довічне ув’язнення. Чиновник додав, що для терориста організують психіатричну експертизу.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!