Є рівні, а є рівніші: ресторан “Велюр” потрапив у новий скандал

Опубліковано 14 Липня 2020 о 19:00

Ресторан “Велюр”, що належить нардепу від “Слуги народу” Миколі Тищенку, запросив гостей приходити до них у нічний час попри карантинні обмеження, пише “ТСН”.

У закладі заявили, що можуть працювати вночі відповідно до протоколу КМДА. Однак документ застарілий, а нові обмеження, які забороняють роботу ресторанів після 23 години від 8 липня, у “Велюрі” не коментують.

Про це повідомили на самій сторінці ресторану в “Instagram”. Також на це звернула увагу нардепка від “Голосу” Олександра Устінова на своїй “Facebook”-сторінці.

“Місто засинає, але не “Велюр”. Чекаємо на Вас до 6 ранку”, — з таким підписом заклад опублікував сторіс.

Така заява обурила багатьох користувачів соцмереж. Зокрема відреагувала нардепка Устінова, яка заявила, що ресторан “Велюр” “начхав на правила для всіх, адже для нього правила неписані”.

“Це той приклад, коли всі рівні, але є свої — рівніші. І поки весь бізнес банкрутіє, якщо ти депутат — то не те, що не ховаєшся, а й рекламу даєш. А якщо ти син міністра в клубі, то клуб не те, що не оштрафують, але й охороняти поліцію пришлють”, — зазначила Устінова.

Велюр опублікував ще одне сторіс, де зазначив, що має право працювати вночі згідно з протоколом Київської міськдержадміністрації від 6 липня.

Однак, документ застарілий. 8 липня з’явилася нова постанова від Кабміну. Тепер ресторанам забороняється працювати від 23 до 7 години ранку.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM