Залишилися вагітна дружина і донька: у Парижі раптово помер заробітчанин із Тернополя

Опубліковано 3 Квітня 2020 о 14:34

У Парижі раптово помер 37-річний тернополянин Володимир Гринчишин, який, напикінці лютого, поїхав за кордон на заробітки.

Вдома у нього залишились 11-річна дочка Анастасія та дружина Наталя, вагітна другою дитиною. Про це йдеться в дописі групи “ПРОГРЕСИВНІ УКРАЇНЦІ У ФРАНЦІЇ”, у “Facebook”.

Тіло чоловіка забрали у французький санепідеміологічний інститут, щоб розібратися у причині раптової смерті людини під час пандемії коронавірусу.

“Чоловік помер дуже стрімко, особливо не хворів. Але в умовах пандемії його тіло забрали в французький санепідеміологічний інститут, щоб розібратися, що стало причиною смерті молодої людини (щоб виключити чи констатувати причину смерті від коронавірусу). Прохання не панікувати, заключення про смерть ще немає.

До нас звернулися родичі померлого з проханням допомогти зібрати кошти на кремацію тіла і переправлення в Україну, а також для зібрання допомоги вагітній дружині з дитиною”, — повідомляється в дописі.

Володимир працював нелегально, тому не мав жодної медичної страхівки, ні страхівки про допомогу на репатріацію тіла в Україну.

Тому співвітчизників просять допомоги доправити тіло на Батьківщину. Номер картки “Приватбанку”: 5168 7574 0656 9402.

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM