Зареєструвати транспортний засіб можна у ЦНАПах Львова

Зареєструвати новий транспортний засіб можна в приміщенні Центрів надання адміністративних послуг Львова. Цю послугу надають офіси на вул. К. Левицького, 67 та просп. Червоної Калини, 72А: там діють відділення сервісних центрів МВС, інформує пресслужба ЛМР.

«Придбавши новий транспортний засіб — мототранспорт, причіп або ж мопед, — ви можете здійснити державну реєстрацію в підрозділах ЦНАП, перелічених вище. Однак, зверніть увагу, що зараз Центри надання адміністративних послуг приймають відвідувачів лише за попереднім записом», — повідомили в департаменті адміністративних послуг ЛМР.

Необхідні документи для первинної реєстрації нового транспортного засобу:
— заява встановленого зразка (заповнюється в ЦНАП);
— паспорт громадянина України (у разі надання ID-картки без наявних у безконтактному електронному носії відомостей про реєстрацію місця проживання, також надається довідка про реєстрацію місця проживання особи);
— реєстраційний номер облікової картки платника податків;
— документ, що підтверджує повноваження представника (у разі звернення через уповноваженого представника);
— документ, де зазначена вартість транспортного засобу (для первинної реєстрації транспортного засобу);
— документ щодо відповідності конструкції транспортного засобу установленим вимогам безпеки дорожнього руху;
— платіжні документи (платіжні доручення, квитанції) з кодом проведеної операції або відміткою банку, відділення поштового зв’язку або кодом проведеної операції (реквізити платежу) про внесення плати в будь-якій формі, який можливо перевірити за допомогою державного сервісу перевірки квитанцій за адресою: https://check.gov.ua/.

Читайте також:   У Києві знайшли повішеним солдата Нацгвардії (відео)

Нагадаємо, зараз Центри надання адміністративних послуг Львова приймають відвідувачів лише за попереднім записом. Записатись можна тут: https://city-adm.lviv.ua/services/preregistration.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!