Завтра відбудеться церемонія проводів спортсменів Львівщини на Олімпійські ігри 2018

31 січня відбудеться урочиста церемонія проводів спортсменів Львівщини – членів національної збірної України на XXІІI Зимових Олімпійських Іграх. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

В середу, 31 січня 2018 року, у дзеркальній залі Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької за участю представників влади, депутатського корпусу, членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, членів виконкому відділення НОК України у Львівській області, керівників обласних федерацій з видів спорту, тренерів, спортивного активу Львівщини, журналістів відбудеться урочиста церемонія проводів спортсменів Львівщини – членів національної збірної України на XXІІI Зимових Олімпійських Іграх (9-25 лютого 2018 року, м. Пхьончхан, Республіка Корея). 

Під час урочистостей відбудеться також і відзначення найкращого спортсмена Львівщини за підсумками спортивного січня – санкарки Олени Стецків. 

Початок о 13:00 годині. 

Довідково:

В олімпійському турнірі ХХІІІ Зимової Олімпіади, що відбудуться упродовж 9-25 лютого 2018 року у південнокорейському Пхьончхані Львівщину представлятимуть п’ятеро спортсменів: санкаріОлена Стецків (1994р.н.), Олена Шхумова (1993р.н.) Антон Дукач (1995 р.н.), Роман Захарківа(1991 р.н.) та гірськолижниця Ольга Книш (1995 р.н.).

У складі тренерського колективу національної олімпійської збірної команди України працюватимуть також і четверо найкращих фахівців зі Львівщини: Тарас Гарцула, Володимир Вахрушев, Олег Жеребецький (санний спорт) та Юлія Шепіленко (гірськолижний спорт).

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!