Збірна ЗСУ здобула 33 медалі, з них 5 — золото, на Всесвітніх іграх серед військовослужбовців (ФОТО)

original (1)

На 7-х Всесвітніх іграх серед військовослужбовців, що відбувались у місті Ухань, що у Китаї, нам вдалось вибороти 33 медалі, з них 5 — золоті. Про це інформує Міністерство оборони України.

Прапороносцем збірної Збройних Сил України був призер чемпіонатів світу та Європи з греко-римської боротьби Олександр Чернецький.

Золоті медалі вибороли: Наталія Прищепа (легка атлетика), Ігор Рейзлін (фехтування), Павло Коростильов  (стрільба), Наталія Кальниш, Леся Леськів та Анна Ільїна (стрільба з гвинтівки) та Сергій Фролов  (плавання).

Додамо, змагання тривали з 17 до 28 жовтня. У змаганнях взяли участь 10 тисяч спортсменів зі 110 країн світу. Україну представляли 87 армійських спортсменів у 12-ти видах спорту.

Нагадаємо, команда Збройних сил України посіла десяте командне місце у турнірній таблиці.

varta1.com.ua: Новини