Зі Львова до столиці вертоліт доправить хворе немовля (ФОТО)

У четвер, 7 жовтня, медики Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф задіяли вертоліт медичної допомоги для евакуації 9-місячного немовляти з вадою серця до столиці. Про це йдеться  на сторінці у “Facebook” медзакладу.

“Силами Львівський Обласний Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф та Міністерство Внутрішніх Справ України відбувається аеромобільна евакуація немовляти у Центр дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України. У 9-місячної пацієнтки Львівської Обласної Дитячої Клінічної Лікарні Охматдитвроджена вада серця. Для консультації та вирішення тактики подальшого лікування дитину скеровано на консультацію до київських фахівців”,йдеться у дописі.

На сторінці медзакладу зазначили, що щороку з вадами серця в Україні народжується понад п‘ять тисяч немовлят. Без хірургічного втручання третина з них може померти вже на першому році життя. Завдяки своєчасній діагностиці та оперативному втручанню діти можуть жити повноцінним життям.

Нагадаємо, що 4 жовтня Львівська область отримала новий гелікоптер для санавіації, тож тепер ще більше людей зможе вчасно тримати фахову медичну допомогу.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!