Адвокату оголосили підозру в шахрайстві та привласненні майна, що належить Львову

Прокурорка Львівської області Ірина Діденко підписала підозру адвокату в організації шахрайства та легалізації майна.

Про це вона сама повідомила, на своїй сторінці у “Facebook”.

“За версією слідства, упродовж 2016 року, адвокат організував систему з привласнення майна, що належить місту”, — написала вона.

Схема полягала у створенні неіснуючих актів на право власності, датованих ще 1999 та 2000 роками, зокрема, на нежитлове приміщення площею 258,9 кв. м, що на вулиці Жовківській у м. Львові, вартістю понад 1,8 млн грн та земельної ділянки площею 50 соток на вулиці Біберовича, вартістю понад 4,5 млн грн. Насправді вказане майно ніколи з власності міста не вибувало.

Після цього у змові з двома знайомими «призначали» їх керівниками фірми, на яку реєстрували майно.

За словами Діденко, приміщення вдалося повернути до власності міста. Загальна сума збитків у провадженні становить понад 6,4 млн грн.

Вона також додала, що один із учасників групи наприкінці минулого року засуджений. Він розкаявся та вирішив сприяти слідству. Тому прокурором з ним укладено угоду про визнання винуватості.

Зараз, пише прокурорка, є досить доказів для притягнення до відповідальності і організатора — адвоката та ще одного співучасника.

Адвокату інкримінується організацію підроблення документів, шахрайства в особливо великих розмірах та легалізацію майна, здобутого злочинним шляхом. Співучаснику — виконання цих злочинів. Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!